آموزش استفاده از سرویس‌خبری

کپی انجام شد.

یک قالب وبسایت با هر نوع خلاقیت و نو آوری که در طراحی داشته باشد دارای 4 قست کلی برای محتوا است که در وب‌سرویس‌خبری پروژه‌پرواز برای آن برنامه ریزی شده است.

پوزیشن

استفاده از وب‌سرویس‌خبری کاملا رایگان است و شما میتوانید حتی بدون اینکه در پروژه‌پرواز ثبت نام کنید هم از وب‌سرویس‌خبری استفاده نمایید. اما توجه داشته باشید که با ثبت نام در پروژه‌پرواز میتوانید تنظیمات شخصی خود را برای نمایش هر صفحه اعمال نمایید، صفحات ترکیبی خبری بسازید و همچنین از دیگر سرویس‌های پروژه‌پرواز به غیر از وب‌سرویس‌خبری نیز استفاده نمایید.

اگر دوست دارید بدون اینکه ثبت نام نمایید از سرویس خبری استفاده نمایید نگران نباشید،همان اخباری که برای کاربران ثبت نام شده به نمایش در می آید برای شما نیز به نمایش در می آید.

کدهای مربوط به نمایش صفحات خبری بدون ثبت نام با کلیک روی گزینه کد صفحات بدون ثبت نام که در قسمت پایین موجود است به نمایش در می آید.

‌‌ تماسدر نصب مشکل دارید؟ سوالی دارید؟ ‌‌

برای سرویس خبری افزونه‌های وردرپرس و جوملا آماده استفاده میباشد که در پایین میتوانید ویدیو آموزش استفاده از این افزونه‌ها را مشاهده نمایید. همچنین از این افزونه‌ها نیز می‌توانید بدون اینکه ثبت‌نام نمایید استفاده نمایید.

دموی وب‌سرویس‌خبری دانلود افزونه‌ها

  • آموزش استفاده از سرویس خبری
  • کد صفحات بدون ثبت نام

آموزش استفاده از افزونه جوملای وب‌سرویس‌خبری

آموزش استفاده از افزونه وردپرس وب‌سرویس‌خبری

آموزش استفاده از وب‌سرویس‌خبری در انواع وبسایت‌ها

آموزش استفاده از وب‌سرویس‌خبری در بلاگفا وبسایت بلاگفا